CZ

Telefon: +420 599 509 599

Obchodní oddělení: , jirka@arsyline.cz

Kód zboží: RC-YUMA2
Výrobce: Trimble

Trimble Yuma 2

Trimble Yuma 2
Kód zboží: RC-YUMA2
Výrobce: Trimble

Trimble Yuma 2

Odolný tabletový počítač Trimble Yuma 2 je plně funkční terénní počítač s operačním systémem Microsoft® Windows 7 Professional s dvoujádrovým procesorem Intel Atom 1,6 GHz.

71 640.00bez DPH

s DPH 86 684 Kč

Na dotaz
Kdy dostanu zboží?
Na dotaz

Podrobný popis

TRIMBLE Yuma 2

Odolný tabletový počítač Trimble Yuma 2 je plně funkční terénní počítač s operačním systémem Microsoft® Windows 7 Professional a dvoujádrovým procesorem Intel Atom 1,6 GHz, 4 GB DDR3 DRAM a 64 GB SSD ( SSD). Duální baterie poskytuje až osm hodin provozu. Mezi volitelné funkce patří 128 GB SSD disk a duální datové připojení (GSM a CDMA). Volitelné příslušenství Extended Battery Set poskytuje dalších 10 hodin provozu. Yuma 2 má stupeň krytí IP65 pro odolnost proti vodě a prachu a splňuje vojenské normy MIL-STD-810G pro odolnost proti nárazům, pádům, vibracím a dalším.

Tablet Yuma je ideální pro práci ve venkovních podmínkách. Lze jej používat jako ruční počítač, upevněný na stativu nebo tyči pro sběr dat, a také v držáku ve vozidle.

Robustní konstrukce tabletového počítače Yuma umožňuje použití ve veřejných službách, lesnictví, armádě a dalších venkovních nebo servisních aplikacích. Tablety Yuma jsou vybaveny integrovaným GPS přijímačem, 5MP fotoaparátem se softwarem fotoaparátu spojeným s GPS, 802.11 b/g/n (Wi-Fi) a Bluetooth.

Standardní balení obsahuje:

• Sadu baterií
• AC nabíjecí sadu se čtyřmi mezinárodními adaptéry
• Dvě ochranné fólie Clear View + čistící hadřík
• Řemínek na ruku
• Kapacitní stylus s Tetherem
• Rychlý návod

Zařízení lze rozšířit o různé volitelné komponenty, viz příloha.

Více technických parametrů naleznete v přiloženém datasheetu.

71 640.00bez DPH

s DPH 86 684 Kč

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů