CZ

Telefon: +420 599 509 599

Obchodní oddělení: , jirka@arsyline.cz

Kód zboží: AO-ABASE-C16R

Magnetická základna, SMA-RP(střed m) na základně, SMA-RP(střed f) na kabelu, RG174/3m

Magnetická základna, SMA-RP(střed m) na základně, SMA-RP(střed f) na kabelu, RG174/3m
Kód zboží: AO-ABASE-C16R

Magnetická základna, SMA-RP(střed m) na základně, SMA-RP(střed f) na kabelu, RG174/3m

Magnetická základna je vhodná zejména pro spojení s anténními pruty vyžadujícími protiváhu - zakončenými konektorem SMA-RP(střed f).

167.07bez DPH

s DPH 202 Kč

Na dotaz
Kdy dostanu zboží?
Na dotaz

Podrobný popis

Magnetická základna antény s konektorem SMA-RP (střed m), kabel RG174

Magnetická základna s konektorem SMA-RP (střed m) s charakteristickou impedancí 50 Ω, 3m kabel RG174 je zakončený konektorem SMA-RP (střed f). Tato základna je vhodná zejména pro spojení s anténními pruty vyžadujícími protiváhu - zakončenými konektorem SMA-RP (střed f).

Specifikace konektoru SMA:

Jedná se o vysokofrekvenční konektory se šroubovým spojovacím mechanismem. Charakteristická impedance konektoru je 50 Ohm a pracovní frekvenční rozsah až do 18 GHz. Existují dva druhy SMA konektorů a sice SMA a RP-SMA. Většina současných celulárních směrovačů (routerů) je osazována konektory SMA pro připojení Wi-Fi/2G/3G/LTE/GPS antén zakončených protikusy. Používá se také jako standardní konektor v měřící VF technice. Vyznačují se vysokou spolehlivostí, životností, vysokou mechanickou stabilitou a optimálními elektrickými vlastnostmi.

Specifikace kabelu RG174/U:

Kabel s označením RG174/U je velmi levnou variantou koaxiálního kabelu, který je kompatibilní s konektory aplikovatelnými na vnější průměr kabelu 2,8 mm. Využívá se především pro frekvenční rozsah 0 - 1 GHz, lze jej využít i na vyšší kmitočty, ale za cenu vyššího útlumu. Charakteristická impedance kabelu je 50 Ω. Činitel zkrácení je stanoven na 0.66. Rozsah pracovních teplot je -20 až 80 °C.
Je ideální pro krátká a ohybem namáhaná připojení v měřící a telekomunikační technice, pro GPS/GSM/WLAN antény, anténní svody apod. Často se využívá také pro vytváření kabelových redukcí s osazením konektorů jako jsou BNC/FAKRA/FME/MCX/MMCX/N/SMA/SMB/SMP/TNC a dalších. 

Technické parametry naleznete v přiloženém datasheetu.

Parametry

délka kabelu 3000  mm
Konektor SMA(m)
Provedení Externí
Provozní teplota -40 až +85 
Rozměry 50 x 33
Typ kabelu RG174/U
Způsob uchycení Magnetická

167.07bez DPH

s DPH 202 Kč

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů