CZ

Telefon: +420 599 509 599

Obchodní oddělení: , jirka@arsyline.cz

Kód zboží: AO-FM-SMR

Konektorová redukce FME(m)/SMA-RP(střed f)

Konektorová redukce FME(m)/SMA-RP(střed f)
Kód zboží: AO-FM-SMR

Konektorová redukce FME(m)/SMA-RP(střed f)

Konektorová redukce FME (m) na SMA-RP (střed f) slouží k propojení zařízení, které mají odlišný typ konektorů.

94.21bez DPH

s DPH 114 Kč

Na dotaz
Kdy dostanu zboží?
Na dotaz

Podrobný popis

Konektorová redukce FME (m) na SMA-RP (střed f)

Konektorová redukce slouží k propojení zařízení, které mají odlišný typ konektorů. Tato redukce se skládá z konektorů FME (m) a SMA-RP (střed f).

Specifikace konektoru SMA:

Jedná se o vysokofrekvenční konektory se šroubovým spojovacím mechanismem. Charakteristická impedance konektoru je 50 Ohm a pracovní frekvenční rozsah až do 18 GHz. Existují dva druhy SMA konektorů a sice SMA a RP-SMA. Garance připojení a odpojení konektoru je až 500 cyklů. Provozní teplota je -65 °C až +165 °C. Většina současných celulárních směrovačů (routerů) je osazována konektory SMA pro připojení Wi-Fi/2G/3G/LTE/GPS antén zakončených protikusy. Používá se také jako standardní konektor v měřící VF technice. Vyznačují se vysokou spolehlivostí, životností, vysokou mechanickou stabilitou a optimálními elektrickými vlastnostmi.

Specifikace konektoru FME:

FME koaxiální konektory se vyznačují vysokou spolehlivostí a mechanickou stabilitou. Charakteristická impedance konektoru je 50 Ohm a pracovní frekvenční rozsah až do 2 GHz. Provozní teplota je -65 °C až +155 °C. Díky kompaktní velikosti a dlouhé životnosti jsou FME konektory používány v oblasti mobilních komunikací a také pro připojení GSM antén. Vhodné k instalování ve vozidlech.

Parametry

Konektor SMA(f) , FME(m)

94.21bez DPH

s DPH 114 Kč

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů