CZ

Telefon: +420 599 509 599

Obchodní oddělení: , jirka@arsyline.cz

Kód zboží: AO-AG-PA24

Interní GSM/UMTS anténa SMD tri-band, keramická PIFA, kabel

Interní GSM/UMTS anténa SMD tri-band, keramická PIFA, kabel
Kód zboží: AO-AG-PA24

Interní GSM/UMTS anténa SMD tri-band, keramická PIFA, kabel

Všesměrová interní anténa určená pro využití v technologiích GSM/UMTS. Anténa pracuje v pásmech 900/1800/1900 MHz.

112.75bez DPH

s DPH 136 Kč

Na dotaz
Kdy dostanu zboží?
Na dotaz

Podrobný popis

Interní GSM/UMTS anténa

Všesměrová interní anténa určená pro využití v technologiích GSM/UMTS. Pracuje v pásmech 900/1800/1900 MHz. Anténa je dodávána s kabelem IPEX 1.13 o délce 100 mm, který je zakončený konektorem U.FL.

Keramické antény PIFA jsou vícepásmové antény, které se díky svým malým rozměrům integrují na DPS do menších zařízení, které nepodporují extérní anténu.

Patch anténa, neboli česky mikropásková anténa se skládá z dielektrického, případně polovodičového substrátu a vodivého mikropásku. Vyrábí se obdobně jako plošné spoje. Hlavní nevýhodou těchto antén bývá jejich úzkopásmovost, nižší zisk a omezená výkonová zatížitelnost. Jednou z možností docílení lepších parametrů této antény je varianta se spodní (vodivě) souvisle pokovenou vrstvou. Toto vylepšení částečně plní funkci reflektoru, a tak omezením vyzařování z dolní strany zvyšujeme směrovost antény a zároveň její zisk v žádoucím směru. Účinnost antén se pohybuje zhruba v rozmezí od 35 do 90 %. Pracovní kmitočet se pohybuje v rozmezí stovek MHz až desítek GHz, přičemž zpravidla nepřekračuje hodnotu 30 GHz. Využití nachází v mobilních telefonech, RFID čtečkách a všude tam, kde je potřeba umístit anténu do velmi malého zařízení. Mezi výhody patří poměrně vysoká účinnost a nízká impedance, miniaturní rozměry a možnost sériové výroby. Antény jsou tenké, lehké a relativně snadno konstruovatelné a protože odolávají extrémním podmínkám a vyrábí se v jakémkoliv tvaru, lze je namontovat i na vnější strany automobilů nebo letadel. Tento typ směrové antény je vhodný také pro malé jednopodlažní kancelářské budovy, obchody a mnoho dalších vnitřních míst, kde centrální přístupový bod není k dispozici. Patch anténa může být také použita jako externí anténa ke zvýšení příjmu signálu a přenosu bezdrátových zařízení, jako jsou systémy GPS.

Technické parametry naleznete v přiloženém datasheetu.

Parametry

Impedance 50
kabel N/A
Konektor U.FL(f) R/A
Maximální vstupní výkon  i 5  W max.
Polarizace Lineární
Provedení Interní
Provozní teplota -40 °C - +85
Rozměry 35 x 15 x 7
Směrovost Všesměrová
Váha 3.29  g
VSWR <2.4:1
Zisk 0  dBi
Způsob uchycení Samolepící

112.75bez DPH

s DPH 136 Kč

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů